نصب آسانسور در ساختمان قدیمی

نصب آسانسور در ساختمان قدیمی

نصب آسانسور در ساختمان قدیمی

نصب آسانسور در ساختمان قدیمی یکی از پیچیده ترین و مهمترین راه ها برای راحتی بیشتر در ساختمان هایی است که سالها از ساخت آنها می گذرد اما ساکنین آنجا با مشکل در تردد میان طبقات مواجهند.

جنرال کابین در این مطلب به کیفیت و اهمیت نصب آسانسور در این مدل ساختمان ها اشاره می کند.

نصب آسانسور در ساختمان و برج قدیمی

اگر شما مدیر یک ساختمان قدیمی هستید که آسانسور ندارد، حتما از خودتان می پرسید آیا این کار شدنی است؟ آیا می توان آسانسوری جدید را برای ساختمان های قدیمی نصب کرد؟ آسانسور در کجا قرار خواهد گرفت؟ آیا از ایمنی و امنیت کافی برخوردار است؟

با ما همراه باشید تا به این سوالات تا جای ممکن پاسخ دهیم.

آیا می توان برای ساختمان قدیمی آسانسور جدید نصب کرد؟

باید گفت که نصـب آسانسور در ساختمان های قدیمی امکان پذیر است. البته نیاز به یک سری کارهای مهم و سازه بندی و ساخت دارد، تا بتوان یک ساختمان قدیمی را مجهز به آسانسور کرد.

مهندس ساختمانی و نصاب آسانسور باید برای ایجاد ایمنی و امنیت لازم، پیدا کردن جای مناسب، و دیگر موارد مرتبط با نصـب آسانسور، در فرآیند نصب و تجهیز ساختمان حضور داشته باشند.

اما این اتفاق تنها زمانی می افتد که شما بخواهید ساختمان قدیمی خود را به آسانسور مجهز نمایید.

آسانسور در کجا نصب خواهد شد؟

ممکن است باعث تعجب شما شود که آسانسور در کجا نصب خواهد شد. اگر در ساختمان شما چندین راه پله برای جا به جایی وجود دارد، دقیقا همین مکان ها مناسب ترین جای ممکن برای نصـب آسانسور هستند.

معمولا مهندسان برای ساخت یک ساختمان، به گونه ای کار می کنند تا ساختمان نمای زیبایی داشته باشد.

اگرچه محل ورود و خروج از درب آسانسور در پادری ها و روبه روی درب های واحدها قرار می گیرد، می توان چاه آسانسور را در آنجا به وجود آورد و آن را به نمای خارجی متصل کرد.

البته گزینه ها و مکان های دیگری هم برای نصـب آسانسور وجود دارد، و شما می توانید با مهندسین نـصب آسانسور در این باره صحبت کنید. گوشه کنارهایی که بی استفاده هستند، سرسرا یا لابی های بزرگ، و دیگرمکان های مشابه هم می توانند گزینه های خوبی برای نصـب آسانسور باشند.

نصب آسانسور در ساختمان قدیمی

آیا نصـب آسانسور در ساختمان قدیمی ایمنی و امنیت لازم را دارد؟

اولین چیزی که مهندسین نصاب آسانسور با شما درباره ی آن صحبت می کنند، ایمنی و امنیت آن است. مهندس مربوطه سلامت و استحکام ساختمان را بررسی می کند و به شما می گوید که آیا ساختمان تحمل نـصب آسانسور را دارد یا نه. همچنین به شما خواهد گفت که اگر ساختمان تحمل نصب آسانسور را دارد، آیا می تواند آسانسور همیشه در حال حرکت را هم تحمل کند یا نه؟ خیلی از موارد و ویژگی های مهم هست که مهندسین برای ایمنی و سلامت بیشتر ساختمان و ساکنین، ابتدا آنها را در نظر می گیرند.

قیمت نصب آسانسور در ساختمان قدیمی

اگر شما مدیر ساختمان قدیمی هستید که می خواهید برای آن آسانسور نـصب کنید، حتما با شماره های 9674102-0912 و 46860024-021 و 46860034-021 برای دریافت مشاوره تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی

انکودر آسانسور

انکودر آسانسور

انکودر آسانسور انکودر آسانسور از قطعات مهم آسانسور است که ایمنی و حرکت صحیح اسانسور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *