بهترین تابلو فرمان آسانسور

بهترین تابلو فرمان آسانسور

بهترین تابلو فرمان آسانسور

بهترین تابلو فرمان آسانسور در مدل های مختلف برای آسانسورهای اداری یا تجاری و خانگی در جنرال کابین موجود می باشد.

اگر به دنبال تابلوفرمان آسانسور درجه یک برای کابین آسانسور لاکچری یا کابین آسانسور کششی هستید، حتما این مطلب را دنبال کنید.

بهترین تابلو فرمان در آسانسور

می دانید که تابلو فرمان آسانسور قطعه اصلی برای پردازش اطلاعات آسانسور است و دور موتور را برای هدایت کابین به سمت بالا و پایین کنترل می کند

تابلو فرمان آسانسور وظیفه دارد تا از حرکت ناگهانی آسانسور جلوگیری کند.

این قطعه الکتریکی از قطعات مهم آسانسور است که وجود آن برای آسانسور بسیار حیاتی و ضروری است.

تابلوفرمان ها در دو مدل تک سرعته و دو سرعته طراحی و تولید می شوند که می توانید در مطلب های قبلی با انواع تابلو فرمان آسانسور آشنا شوید.

هر تابلو فرمان آسانسور مجهز به یک گیربکس است.

همانطور که می دانید، تابلو فرمان آسانسور در دو مدل تک سرعته و دو سرعته تولید می شود.

مدل تک سرعته برای یک دور سرعت و مدل دو سرعته برای دو دور سرعت تند و آرام طراحی می شود.

از آنجا که کنترل کابین و آسانسور برعهده تابلوفرمان است، اگر این قطعه کیفیت و دوام لازم را نداشته باشد، کنترل آسانسور ساختمان با مشکلات جدی رو به رو خواهد شد.

بهترین برند تابلو فرمان آسانسور

تابلوهای فرمان آسانسور در ایران و خارج از کشور در برندهای مختلف طراحی و تولید می شود.

این برندهای خارجی و داخلی تلاش کرده اند تا تابلوی فرمان آسانسور درجه یکی را تولید کننده که دارای کیفیت لازم برای هدایت کابین آسانسور را داشته باشد.

بهترین تابلو فرمان آسانسور

 

دلایل خرابی تابلو فرمان آسانسور

تابلو فرمان هم مانند هر قطعه الکتریکی دیگری ممکن است پس از مدتی دچار نقص یا مشکل شود که این مشکل می تواند در آسانسور مشکلاتی را به وجود آورد.

اما با شناختن دلایل و عواملی که می تواند اختلال در عملکرد تابلو فرمان به وجود آورد، می توان از بروز مشکلات، جلوگیری کرد.

یکی از مهمترین مشکلاتی که در عملکرد تابلوفرمان آسانسورها می تواند وقفه و یا اختلال ایجاد کند، تنظیم نبودن تنظیمات کنترلی این قطعه است.

از آنجا که تمام دستورات از سمت تابلوفرمان به آسانسور ارسال می شود، پس بسیار مهم است که تمامی موارد ایمنی لازم برای عملکرد این قطعه فراهم باشد.

برای مثال، اگر درب آسانسور به درستی و کامل بسته نباشد(درب طبقات، درب کابین و …) تابلوفرمان دستور حرکت آسانسور را صادر نمی کند.

به همین دلیل، اگر اختلالی در قفل ها و درب های آسانسور وجود داشته باشد، تابلو فرمان آسانسور دستور حرکت را به آسانسور نمی دهد و آسانسور کار نمی کند.

سرویس به موقع و تعمیر قطعات آسانسور باعث می شود تا ضمن ماندگاری بیشتر تابلوفرمان آسانسور، حرکت و کیفیت عملکرد آسانسور هم بهتر شود.

بهترین تابلو فرمان آسانسور بازار

بهترین تابلو فرمان آسانسور در بازار در برندهای مختلف به فروش می رسد که هر کدام از آنها متناسب با آسانسورهای مختلف می باشد.

شما می توانید برای اطلاع از موجودی بهترین برند تابلو فرمان آسانسور در جنرال کابین با شماره های 46860024-021 و 9674102-0912 و 46860034-021 تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی

انکودر آسانسور

انکودر آسانسور

انکودر آسانسور انکودر آسانسور از قطعات مهم آسانسور است که ایمنی و حرکت صحیح اسانسور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *